Hudobná skupina Avanti

Avanti tvoria štyria členovia: Gabika, Pepa, Šimon a Jaro. Hudobná skupina Avanti účinkuje na pódiách najmä východného Slovenska, vďaka čomu ponúka bohatý repertoár piesní obľúbených v tejto oblasti. Vystúpenia na strednom a západnom Slovensku sú dôkazom, že jej kvality dávno prekročili regionálny charakter kapely na svadbu. Zabezpečíme vám hudobnú produkciu aj na rôznych iných spoločenských podujatiach, ako sú plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, životné jubileá, firemné večierky, tanečné zábavy a ďalšie.

Výber vhodnej hudobnej skupiny na svadbu, alebo rodinnú oslavu je jedným z najdôležitejších krokov pri príprave spoločenských stretnutí. Závisí od neho nie len Vaša spokojnosť, ale aj spokojnosť Vašich hostí. Jedine profesionálny prístup tých, ktorí sa podieľajú na príprave

a realizácii dňa „D“ dokáže vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, na ktorú budete Vy a Vaši priatelia ešte dlho spomínať. Ak si nie ste istí, aká hudba sa na svadbu hodí, nechajte si poradiť skúsenými hudobníkmi, ktorých dlhoročné pôsobenie v tejto brandži je zárukou kvalitného výberu skladieb a žánrov.

Repertoár hudobnej skupiny Avanti má širokospektrálny záber. Ľudové piesne (šarišské, rusínske, slovenské, české), nestarnúce evergreeny nie len zo zahraničia, latino, country, ale aj pomalé romantické piesne určite spríjemnia každé spoločenské podujatie. Rockové a rock and rollové skladby, spolu s nespočetným množstvom tanečných skladieb z celého sveta sa určite postarajú o skvelú tanečnú zábavu. Repertoár je samozrejme obohatený o aktuálne hity.

Close Menu